
314,58 ₴
Архітектура
Кількість полюсів: 1 P
Тип монтажу: З’єднано клипсами і може з’єднуватися гвинтами
Електричний струм
Номінальний струм: 100 A
Розміри
Глибина встановленого виробу: 40 mm
Висота встановленого виробу: 53 mm
Ширина встановленого виробу: 56 mm
Підключення
Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: 1,5 - 35 мм²
Стандарти
Європейська директива WEEE: пов'язаний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Конструкція | Пряма |
| Матеріал виробу | Латунь |
| Наявність ізоляції | Так |
| Одноразове з'єднання | Ні |
| Перетин проводів, що підключаються | 35 кв.мм |
| Спосіб монтажу | На DIN рейку |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клемна колодка |
| Ширина | 56 мм |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 100 А |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальное напряжение | 400 В |
| Максимальний струм | 100 А |
| Ступінь захисту IP | 0 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Глибина | 40 мм |