
1 800,76 ₴
Архітектура
| Тип монтажу: | Зовнішній монтаж |
Основні електричні характеристики
| Номінальна напруга: | 400 B |
Електричний струм
| Номінальний струм: | 63 A |
Кришка, двері
| Тип закривання дверей: | Защіпка |
| Ступінь захисту IP: | 65 |
| Можливість блокування: | ні |
Матеріали
| Колір: | Сірий графіт |
| Колір RAL: | RAL 7035 - Світло-сірий |
| Матеріал: | Пластик |
Розміри
| Глибина встановленого виробу: | 113 mm |
| Внутрішня глибина: | 113 mm |
| Висота встановленого виробу: | 190 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 164 mm |
| Ширина в модулях: | 6 |
| Товщина матеріалу бічної поверхні: | 2,5 mm |
Монтаж
| Підходить для вживання поза будинком: | так |
Підключення
| Кількість вхідних кабелів: | 3 |
Обладнання
| Кількість рядів щита: | 1 |
| Кількість секцій щита: | 1 |
| Кількість рядів: | 1 |
| Можливість приєднання додаткового обладнання: | так |
Стандарти
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
Безпека
| Клас захисту IK від механічних ударів: | IK07 |
| Захисне виконання ІР: | IP65 |
| Клас захисту: | Клас захисту IІ |
| Без галогену: | так |
Умови використовання
| Робоча температура: | -25…40 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Максимальний струм | 63 А |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Розрахункова кількість модулів | 6 |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Освітлювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал | Пластик |
| Місце під лічильник | Ні |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Прозорі двері | Так |
| Колір | Сірий |