

976,08 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Освітлювальний |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Розрахункова кількість модулів | 8 |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 201 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Маса | 0.68 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Прозорі двері | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |