

1 703,40 ₴
Артикул: 001101021
Назва: ECT48PO
Категорія: Щит зовнішній розподільний
Спосіб монтажу: Зовнішньої установки
Номінальна напруга (В): 400
Номінальний струм (A): 63
Ступінь захисту IP: IP 40
Кількість рядів: 4
Кількість модулів (всього / в ряду): 48 / 12
Дверцята (колір, матеріал): Plastic, white
Основа корпусу (матеріал, колір): Білі пластикові
Кількість клем PE / N (з'єднань): 20 / 20
Випробування розпеченим дротом: 650 C
Ширина, мм: 287
Глибина, мм: 112
Висота, мм: 652
Вага, кг: 2,2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Освітлювальний |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Розрахункова кількість модулів | 48 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 652 мм |
| Ширина | 287 мм |
| Глибина | 112 мм |
| Маса | 2.2 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Ні |
| Прозорі двері | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |