

963,90 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Застосування | У приміщенні |
| Розрахункова кількість модулів | 24 |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 361 мм |
| Глибина | 112 мм |
| Маса | 1.44 кг |
| Ширина | 287 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Прозорі двері | Ні |
| Колір | Білий |