
711,66 ₴
| Країна виробництва: | Україна |
| Тип застосування: | Для електрообчисника |
| Тип лічильника: | 3- фазний |
| Кількість посадкових модулів: | 8 |
| Комплектація | пластикові дюбелі, гвинти. |
| Кількість лічильників: | 1 |
| Монтаж: | Зовнішній пристрій (навісний) |
| Перевага: | З кришкою, оглядове вікно |
| Ступінь захисту: | IP54 |
| Матеріал корпусу: | ПВХ |
| Номінальний струм: | 63 А |
| Діапазон робочих температур: | -40 + 40 ° С |
| Матеріал кришки (дверцята): | поликарбонат |
| Колір корпусу: | Комбінований |
| Номінальна частота: | 50 Гц |
| Висота: | 340 мм |
| Ширина: | 340 мм |
| Глибина: | 110 мм |
| Клас захисту: | II |
| Стійкість до механічних ударів: | IK05 |
| Термін експлуатації | 30 років |
Ящик зовнішній під трифазний лічильник 3Ф КЕ-У Ударостійкий Синій ІР54 використовується для встановлення трифазного ЕЛЕКТРОННОГО лічильника електроенергії та модульних апаратів захисту (вимикачів навантаження, автоматичних вимикачів захисту від надструмів, диференціальних автоматичних вимикачів). Підходить для трифазних ланцюгів змінного струму напругою 400 В, частотою 50 Гц. Номінальний струм до 63 амперів.
Пластиковий герметичний бокс, з прозорою передньою панеллю (видно механізм 3ф лічильника). Підходить для встановлення в загальну з електрочисником пломбовану секцію здинрейкою 8 однополюсних модульних автоматичних вимикачів. Автомати розташовані у 2 окремих секціях по 4 автомати, які герметично закриваються. Монтаж навісний на стіни, стовпи освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Максимальний струм | 63 А |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Кількість вводів | 2 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Розрахункова кількість модулів | 8 |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Маса | 2.5 кг |
| Захист | |
| Опломбування | Так |
| Антивандальне виконання | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Введення кабелю | Через кабельний ввід |
| Прозорі двері | Так |
| Місце під лічильник | Так |
| Монтажний комплект | Так |
| Колір | Синій |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |