

611,50 ₴
Основні властивості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НІК-Електроніка |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість вводів | 1 |
| Кількість виходів | 1 |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Максимальний струм | 63 А |
| Номінальний струм | 63 А |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Розрахункова кількість модулів | 9 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Тип обладнання | Ящик |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 163 мм |
| Маса | 1.3 кг |
| Ширина | 247 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Місце під лічильник | Так |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Оглядове віконце | Так |
| Колір | Сірий |
| Захист | |
| Опломбування | Так |