


3 025,77 ₴
|
Тип монтажу: Навісний Термін служби, Років: 15 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Максимальний струм | 63 А |
| Номінальний струм | 63 А |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Розрахункова кількість модулів | 6 |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Тип обладнання | Ящик |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Маса | 5.3 кг |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сірий |