

459,42 ₴
| Артикул | s0100064 |
| Количество модулей | 4 |
| Тип | Корпус модульный |
| Пломбирование проемов DIN-оборудования | Предусмотрено |
| Ревизионное окно | Стекло |
| Запирание | Замок |
| Возможность установки счетчика | 1-фазный электронный |
| Монтаж | встраиваемый |
| Степень защиты, IP | IP30 |
| L (Длина), мм | 255 |
| H (Высота), мм | 255 |
| А, мм | 293 |
| B, мм | 298 |
| Гарантия, мес | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Номінальний струм | 63 А |
| Розрахункова кількість модулів | 4 |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Тип обладнання | Ящик |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал | Метал |
| Місце під лічильник | Так |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Прозорі двері | Ні |
| Оглядове віконце | Так |
| Колір | Сірий |