


1 450 ₴
| Клас точності | 1 |
| Кількість тарифів | 1 |
| Частота вимірювальної мережі, Гц | 50±2,5 |
| Номінальна напруга, В | 3×220/380В |
| Базовий (максимальний) струм, А | 10(100) |
| Споживана потужність паралельного ланцюгу, не більше, В * А (Вт) | 8,0; (0,8) |
| Споживана потужність послідовного ланцюгу, не більше, В * А | 0,5 |
| Габаритні розміри, не більше, мм | 143 x 110 x 66,5 |
| Маса, не більше, кг | 1 |
| Діапазон робочих температур, ° С | Від -40 до +60 |
| Тип корпусу | Р31 |
ІНТЕРФЕЙСИ
ХАРАКТЕРИСТИКИ НАДІЙНОСТІ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергоміра |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 110 мм |
| Гарантійний термін | 4 міс |
| Довжина | 143 мм |
| Кількість тарифів | 1 |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна робоча температура | 60 °С |
| Максимальний струм | 100 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Номінальний струм | 100 А |
| Тип індикатора | Механічний |
| Тип підключення | Пряме |
| Ширина | 66.5 мм |