


105,12 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 6000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.11 кг |
| Термін служби | 10 років |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 50 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 48 В |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 84 мм |
| Ширина | 18 мм |