
5 094,90 ₴
ВИМИКАЧ АВТОМАТИЧНИЙ 3-полюсний ETI Etimat 20kA AC C 80А 2135731
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 0.753 кг |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальний перетин дроту | 50 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 20000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 440 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 60 В |
| Номінальний струм | 80 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 67.7 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна вимикальна здатність (Icn) (А) | 20000 |