
1 203,60 ₴
Автоматичні вимикачі ETIMAT 10 використовуються для захисту електричних ланцюгів змінного струму від перевантажень і коротких замикань.
Технічні характеристики:
Номінальна напруга – 400V, 60Hz;
Номінальний струм – 40 A;
Здатність відключення – 10 kA;
Кількість полюсів – 3;
Кількість і ширина модулів – 3 (52,8 мм);
Клас обмеження енергії – 3;
Характеристика відключення – C;
Монтаж – на шину ТН 35
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Максимальний перетин дроту | 50 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.334 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 40 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 440 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 60 В |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 10000 А |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 67.7 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна вимикальна здатність (Icn) (А) | 10000 |