
1 953,50 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Реле |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 4 шт. |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Нейтраль | Так |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 10000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 415 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 40 А |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електронний |
| Умови використання | АС |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна вимикальна здатність (Icn) (А) | 10000 |