
1 943,10 ₴
ДИФЕРЕНЦІЙНИЙ АВТОМАТ 2-полюсний ETI 10kA AC KZS-2M C 25/0,03A 2173126
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 0.225 кг |
| Комутаційна зносостійкість | 8000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 10000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 25 А |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88 мм |
| Довжина | 69 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна вимикальна здатність (Icn) (А) | 10000 |