

1 356,60 ₴
ДИФЕРЕНЦІЙНИЙ АВТОМАТ 2-полюсний ETI 6kA A 1мод.ниж.підкл. KZS-1M C 16/0,03A 2175224
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 0.225 кг |
| Комутаційна зносостійкість | 8000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 16 А |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88 мм |
| Довжина | 69 мм |
| Ширина | 17.4 мм |