

688,50 ₴
Вимикач диференційного струму e.industrial.rccb.2.63.30, 2р, 63А, 30мА
Пристрої захисту відключення призначені для відключення ділянки мережі при досягненні струму витоку на землю заданої величини. ПЗВ застосовуються для захисту людей від ураження електричним струмом при контакті з струмопровідними частинами, а також для захисту обладнання від пожеж внаслідок порушення ізоляції проводки.
| Артикул | i0220003 |
| Номинальное рабочее напряжение Ue, В | АС 230 |
| Номинальный ток In, А | 25 |
| Ном. предельная отключающая способность Icu, кА | 10 |
| Отключающий дифференциальный ток, мА | 30 |
| Количество полюсов | 2 |
| Тип | AC |
| Объем обработки воздушной массы, м3.час | Корпус выключателя и все неметаллические детали внутри выключателя выполнены из ABS-пластика не поддерживающего горения. |
| Усилие затяжки контактных зажимов, Нм | 3 |
| Макс. сечение присоединяемых проводников, мм² | 1…25 |
| Характеристики | электромеханический |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Диапазон рабочих температур, °С | -5…+40 |
| Гарантия, мес | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Комутаційна зносостійкість | 6000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Реле |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 10000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 63 А |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна вимикальна здатність (Icn) (А) | 10000 |