

535,15 ₴
Вимикач диференційного струму e.rccb.stand.2.16.30 2р, 16А, 30mA.
Пристрої захисту відключення призначені для відключення ділянки мережі при досягненні струму витоку на землю заданої величини. ПЗВ застосовуються для захисту людей від ураження електричним струмом при контакті з струмопровідними частинами, а також для захисту обладнання від пожеж внаслідок порушення ізоляції проводки.
| Артикул | s034011 |
| Підключення з`єдн. шини типу FORK (вилка) | ні |
| Клас струмообмеження | 2 |
| Вимикальний диференційний струм, мА | 30 |
| Кількість полюсів | 2 |
| Імпульсна витримувальна напруга Uimp, кВ | 6 |
| Зусилля затиску контактних затискачів, Нм | 3,5 |
| Висота над рівнем моря, м | 2000 |
| Напруга ізоляції Ui, В | 500 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | AC 230 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Кліматичне виконання | УХЛ4 |
| Макс. переріз під'єднуваних провідників, мм² | 25 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 61008-1 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Ном. гранична вимикальна здатність Icu, кА | 4,5 |
| Номінальний струм In, А | 16 |
| Зносостійкість мех./електр., циклів У-В, не менше | 10 000 / 4 000 |
| Діапазон робочих температур, °С | -25…+40 |
| Ном. вмикальна та вимикальна здатність, А | 500 |
| Монтаж | на DIN-рейку 35 мм |
| Характеристики | електронний |
| Робоче положення | вертикальне, горизонтальне, з відхиленням не більше 5° |
| Маса, г (не більше) | 170 |
| Тип | AC |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Комутаційна зносостійкість | 6000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Реле |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна вимикальна здатність (Icn) (А) | 4500 |