

439,77 ₴
Швидкодіючий захисний вимикач, що реагує на диференційний струм, без вбудованого захисту від надструмів. Призначений для захисту людини від ураження електричним струмом при випадковому ненавмисному ненавмисному доторку до струмоведучих частин електроустановок і запобігає виникненню пожеж унаслідок протікання струмів витоку на землю. Не має власного споживання електроенергії та має високу механічну зносостійкість.
Електромеханічна схема без електронних компонентів. Найнадійніший захист людини в разі прямого дотику до струмоведучих частин. Незалежний індикатор положення контактів. Широкий діапазон робочих температур від -25°С до +50°С. Не має власного споживання електроенергії та зберігає працездатність у разі обриву нульового провідника. Насічки на контактних затискачах знижують теплові втрати і збільшують механічну стійкість з'єднання. Наявність кнопки ТЕСТ для перевірки працездатності пристрою і правильності підключення. Швидкий монтаж за допомогою засувки з подвійним фіксованим положенням. Умовний струм короткого замикання 4,5кА.
Кількість полюсів: 2
Номінальний струм: 25 А
Номінальна робоча напруга: 230 В
Тип струму витоку: Змінний (AC)
Номін відкл диф струм: 30 мА
Умовний номін диф струм КЗ: 4,5 кА
Номін імпульсна витримувана напруга: 6 кВ
Ступінь захисту - IP: IP20
Тип монтажу: На DIN-рейку
Частота: 50 Гц
Номін струм витоку: 0,03 А
відкл здатність при короткому замиканні-Icw: 3 кА
Імпульсна міцність: 0,25 кА
Макс перетин вхідного кабелю: 50 мм²
Монтажна глибина - ніші: 74 мм
Умовний номін струм короткого замикання Iq: 4,5 кА
Номін струм: 25 А
Номін раб напруга: 230 В
Ширина за кількістю модульних відстаней: 2
Експлуатаційні параметри
Термін служби, Років: 15
Гарантійний термін, Років: 10
Вага брутто, кг 0.21
l, см 8.7
b, см 4.2
h, см 8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.21 кг |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Термін служби | 15 років |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Реле |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Нейтраль | Так |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 25 А |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Умови використання | АС |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна вимикальна здатність (Icn) (А) | 4500 |