

919,36 ₴
|
Тип контактів: |
2 НВ |
|
Номінальний струм: |
25 A |
|
Операційна напруга при змнному струмі: |
230 V |
|
Кільксть модулів: |
1 |
|
Номінальна робоча напруга змінного струму: |
230 V |
|
Номінальна напруга ізоляції: |
250 V |
|
Пускова потужність, що поглинається: |
10,7 VA |
|
Стійкість по відношенню до номінальної імпульсної напруги: |
4 kV |
|
Макс. навантаження, люмінесцентні лампи паралельно скомпенсовані Макс. навантаження, люмінесцентні лампи Максимальна потужність лампи розжарювання |
810 VA - при паралельному включенні 1990 VA 950 VA 1900 W |
|
Частота: |
50 Hz |
|
Тип з’єднання: |
Гвинтовий |
|
Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: |
5,9 W |
|
Електрична тривкість кількості циклів: |
30000 |
|
Кількість механічних процесів: |
100000 |
|
Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: |
1 - 6 мм^2 |
|
Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: |
1 - 10 мм^2 |
|
Експлуатаційна температура: |
-10 to 50 °C |
|
Температура зберігання: |
-40 to 80 °C |
|
Висота встановленого виробу: |
83 mm |
|
Ширина встановленого виробу: |
17,85 mm |
|
Глибина встановлювання виробу: |
60 mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Час спрацьовування | 25 мс |
| Кнопка вкл./викл. | Ні |
| Кнопковий пост | Ні |
| Кількість замикаючих контактів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Комутаційна зносостійкість | 30000 циклів |
| Максимальна потужність | 4.6 кВт |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Механічна зносостійкість | 100000 циклів |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальна робоча напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 25 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 10 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Теплове реле | Ні |
| Тип контактів | 2NO |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 17.8 мм |