
1 308,84 ₴
КОНТАКТОР 230V Hager ESC425 25A 4нв
Призначений для комутації навантажень, що в побуті часто називається пускачем. Застосовуються в місцях, де потрібно здійснювати часті пуски, наприклад двигуни. Модульні контактори знайшли широке застосування в побутовому секторі для комутації освітлення, систем опалення та кондиціювання та ін.
Технічні характеристики:
Категорія застосування AC7a - 240 В АС
- Всі з'єднання під хрестову викрутку PZ2
- Можливе встановлення дод. контакту та пломбувальних кришок
Область застосування:Лампи галогенові та розжарювання
- Люмінесцентні трубчасті (енергозберігаючі, одиночні та подвійні, компенсовані та ні, з електронними трансформаторами)
- газорозрядні лампи (високого тиску ртутні та натрієві, металогалогенові, високого та низького тиску, компенсовані і ні)
- резистивні навантаження (категорія АС7а)
- Індуктивні навантаження (Категорія АС7b)
Для зменшення взаємного теплового впливу контакторів, встановлених один за одним, рекомендується використовувати проставку LZ060.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Кількість замикаючих контактів | 4 шт. |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Кількість фаз | 3 |
| Комутаційна зносостійкість | 1000000 циклів |
| Максимальна потужність | 4.6 кВт |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 80 град. |
| Механічна зносостійкість | 30000 циклів |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Номінальний струм | 25 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 10 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Теплове реле | Ні |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 83 мм |
| Ширина | 36 мм |