
1 468,80 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 0.255 кг |
| Комутаційна зносостійкість | 100000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 100000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 690 В |
| Номінальний струм | 4 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість модулів | 2.5 шт. |