

1 790,92 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Комутаційна зносостійкість | 6000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальний перетин дроту | 50 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 8500 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 92 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 50000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 600 В |
| Номінальний струм | 80 А |
| Умови використання | А |
| Частота струму | 50 Гц |