
45 ₴
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип лампи | MR-11 |
| Напруга | 12V |
| Потужність | 35W |
| Тип цоколя | G4 |
| Світловий потік | 350Lm |
| Розмір | 35x40 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Так |
| Форма лампочки | Дзеркальна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G4 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Кут свічення | 38 град. |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 350 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Діаметр | 35 мм |