
21 ₴
Галогенова лампа Feron HB2 JC 12V 20Вт - ідеальне джерело світла для декоративних і вбудованих світильників, створюючи атмосферу теплого і природного світла в будь-якому приміщенні. Завдяки своїй потужності 20 Вт та номінальній напрузі 12V, ця лампа забезпечить вам якісне освітлення, підкреслюючи красу вашого інтер'єру.
| Вид лампи | Галогенна |
| Тип лампи | капсульна |
| Напруга | 12V |
| Потужність | 20W |
| Тип цоколя | G4 |
| Свтловий потік | 220Lm |
| Розмір | 9x33 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Так |
| Форма лампочки | Капсула |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G4 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Кут свічення | 270 град. |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 220 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 33 мм |
| Діаметр | 9 мм |