
55 ₴
Галогенна лампа типу MR-16 з відбивачем і склом. Використовується для основного і декоративного освітлення у вбудованих світильниках.
| Бренд | Feron |
| Формфактор | MR-тип |
| Цоколь | G5.3 |
| Вид лампи | Галогенна |
| Діммірування | ні |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Напруга | ~220В |
| Потужність, Вт | 20 |
| Ресурс роботи | 2000 годин |
| Світловий потік, Cd | 300 |
| Колірна температура | 2700K |
| Кут випромінення | 38° |
| Гарантія | 1 рік |
| Розмір | Ø45х50 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Так |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G5.3 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 20 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 230 В |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Напруга | 230 В |
| Кут свічення | 38 град. |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 160 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | MR16 |