
28 ₴
Капсульна галогенна лампа. Використовується для основного та декоративного освітлення у світильниках, що вбудовуються.
| Бренд | Feron |
| Формфактор | G-тип |
| Цоколь | G4 |
| Вид лампи | Галогенна |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Напруга | ~220В |
| Потужність, Вт | 20 |
| Світловий потік, Лм | 200 |
| Кут випромінення | 270° |
| Розмір | Ø39х13 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Мінімальна робоча напруга | 230 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 270 град. |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | G5.3 |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 180 лм |