
28 ₴
Капсульна галогенна лампа. Використовується для основного та декоративного освітлення у світильниках, що вбудовуються.
Основні характеристики
Бренд Feron
Формфактор G-тип
Цоколь G5.3
Вид лампи Галогенна
Гарантія 1 рік
Діммірування ні
Матеріал корпусу Скло
Напруга ~220В
Потужність, Вт 35
Ресурс роботи 6000 годин
Світловий потік, Лм 310
Свічення Прозоре
Кут випромінення 270°
Розмір Ø45х13 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Капсула |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G5.3 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 35 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 230 В |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 310 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Діаметр | 13 мм |