
28 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Мінімальна робоча напруга | 230 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | G5.3 |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 600 лм |