
54 ₴
Лінійна двоцокольна галогенна лампа. Використовується у галогенних прожекторах.
| Бренд | Feron |
| Діммірування | Ні |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Напруга | ~220в |
| Світловий потік, Лм | 1600 |
| Потужність, Вт | 150 |
| Формфактор | J-тип |
| Вид лампи | Галогенна |
| Ресурс роботи | 3000 годин |
| Цоколь | R7s |
| Кут випромінення | 120° |
| Розмір | Ø118х10 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Цоколь | R7S |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 150 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 230 В |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Напруга | 230 В |
| Кут свічення | 120 град. |
| Термін служби ламп | 3000 годин |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 118 мм |
| Діаметр | 10 мм |