
41,87 ₴/м
Кабель призначений для передачі та розподілу електричної енергії у стаціонарних установках на змінну напругу 0,66 частотою 50 Гц. Кабель призначений для прокладання у сухих та вологих виробничих приміщеннях, на естакадах, у блоках, а також для прокладання на відкритому повітрі. Кабелі не розповсюджують горіння при одиночній прокладці.
КОНСТРУКЦІЯ
Струмопровідна жила круглої форми, багатодротяна, алюмінієва, 2 класи гнучкості. Ізоляція ПВХ пластикат із цифровим маркуванням (або з відмінним забарвленням). Ізольовані жили скручені. Оболонка - ПВХ пластикат.
ТЕХНІЧНІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Температура експлуатації кабелю: від -50 ° С до +50 ° С
Відносна вологість повітря: до 98% при +35°С
Мінімальний радіус вигину при прокладанні:
Довго допустима температура нагріву жил кабелів при експлуатації: +70 ° С
Термін служби: 30 років
Гарантійний термін експлуатації: 5 років
Маса кабелю, кг. в км: 181.4
Діаметр кабелю, мм: 13
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укркабель |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструкція кабелю | Жорстка |
| Маса | 0.181 кг/м |
| Термін служби | 30 років |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 4 |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Материал оболочки | Вініл |
| Матеріал струмопровідної жили | Алюміній |
| Наявність ізоляції | Так |
| Зовнішній діаметр | 13 мм |
| Площа перетину | 6 кв. мм |
| Перетин жили | 6 кв.мм |
| Скрутка жил | Так |
| Форма перерізу | Квадратна |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Емальоване покриття | Ні |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 130 мм |