
36,38 ₴/м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lapp Kabel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип дроту | З'єднувальний |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Упаковка | Бухта |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Маса | 0.137 кг/м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 1 |
| Перетин жили | 1 кв.мм |
| Площа перетину | 1 кв. мм |
| Наявність ізоляції | Так |
| Матеріал ізоляції | Силікон |
| Зовнішній діаметр | 2.5 мм |
| Скрутка жил | Так |
| Форма перерізу | Кругла |
| Емальоване покриття | Ні |
| Матеріал струмопровідної жили | Лужена мідь |
| Механічні характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Максимальна робоча температура | 180 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 38 мм |