

187,76 ₴
Розетка силова 2К+З Lezard 32А 715-1201-620
Бренд Lezard
Країна-виробник Туреччина
Колір виробника білий
Наявність заземлення із заземленням
Тип монтажу накладний
Вид клеми, контакту гвинтовий
Ступінь захисту (IP) 20
Тип товару розетка
Номінальний струм, А 32
Напруга, В 250
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 250 г |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 32 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 4 кв.мм |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Основні | |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Нейтраль | Так |