
217,06 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Максимальна робоча напруга | 400 В |
| Мінімальна робоча напруга | 400 В |
| Номінальна сила струму | 32 А |
| Розетка переносна | Ні |
| Спосіб установки | Накладний |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Форма контактів | Круглі |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Заземлення | Ні |
| Захисна кришка | Так |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Нейтраль | Так |
| Перетин проводів, що підключаються | 4 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип кріплення жил дроту | Гвинтовий |
| Основні атрибути | |
| Напруження | 400 В |
| Номінальний струм | 32 А |