
11,89 ₴
| Производитель | WAGO (Германия) |
| Тип соединителя | клеммник монтажный |
| Артикул | 224-122 |
| Електричний монтаж | самозажимна клема |
| Перетин дроту | 0.5...2.5 мм2 |
| Номінальна напруга | 400 В / 4 кВ |
| Спосіб з‘єднання: | плоско-пружинний зажим |
| Спосіб підключення | без інструмента |
| Номінальний струм |
|
| Версія раз‘єму | з кнопкою |
| Зачистка | 9-11 мм |
224-122 WAGO Клема для підключення освітлювальних приладів, на 2 вхідних провідника перетином 1,0-2,5 мм2 з пастою - застосовується для приєднання люстри, світильника, бра. Клема з'єднує 2, 3 зачищених мідних і алюмінієвих одножильних і багатожильних провідника від 0,5 до 2,5 мм2,
Мініатюрний пристрій гарантує надійну автоматичну фіксацію дроту без застосування будь-якого інструменту.
Зручний та швидкий монтаж для мідних і алюмінієвих провідників.
Клеми застосовуються зі спеціальною контактною пастою.
З боку люстри можливе підключення багатожильного, одножильного, лудженого, опресованого мідного проводу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WAGO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція | Пряма |
| Наявність ізоляції | Так |
| Одноразове з'єднання | Ні |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клемна колодка |
| Колір ізоляції | Білий |
| Колір елемента кріплення | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 105 град. |
| Максимальное напряжение | 400 В |
| Максимальний струм | 24 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |