


58,49 ₴
Клемна колодка в корпусі Аско ТВ 1512 A0130050006
Призначені для надійного та зручного з'єднання кабелів та електроізоляції місця з'єднання.
Номінальний робочий струм Ie, A: 15
Номінальна робоча напруга Ue, B: AC600
Ступінь захисту: IP20
Матеріал виготовлення:
Корпус – АБС-пластмаса; клеми - латунь
Температура експлуатації, °С: -10...+80
Вага, кг: 0.048
Кількість клемних пар: 12
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр отвору кріплення | 5 мм |
| Довжина | 127 мм |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
| Конструкція | Пряма |
| Наявність ізоляції | Так |
| Одноразове з'єднання | Ні |
| Спосіб монтажу | Гвинт |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клемна колодка |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Колір елемента кріплення | Чорний |
| Ширина | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Максимальное напряжение | 600 В |
| Максимальний струм | 15 А |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |