

39,26 ₴
Колодка клемна з кришкою E.Next e.tc.protect.15.12 p056005 15А 12 полюсів
| Артикул | p056005 |
| Кількість полюсів | 12 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Номінальний струм In, А | 15 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клемна колодка |
| Наявність ізоляції | Так |
| Довжина | 125.3 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Колір елемента кріплення | Чорний |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Конструкція | Пряма |
| Спосіб монтажу | Гвинт |
| Кількість отворів для кріплення | 12 |
| Одноразове з'єднання | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальний струм | 15 А |
| Максимальное напряжение | 400 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |