
33,22 ₴
Коробка розподільна IP54 70*70*42
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Контакт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Клемна колодка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Сірий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 70 мм |