

358,70 ₴
Коробка розподільна IP65 TY-RA Аско 255*200*80 біла A0150170024
Габаритні розміри, мм: 255x200x80
Ступінь захисту: IP65
Матеріал виготовлення: АБС-пластмаса
Температура експлуатації, °С: -25...+55
Вага, кг: 0.5
Діаметр вводу, мм: 36
Особливості: Містять елементи кріплення і сальники-гермовводи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АСКО |
| Країна виробник | Китай |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Клемна колодка | Ні |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Маса | 0.5 кг |
| Ширина | 200 мм |