
36 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вимикач | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Заземлення | Ні |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга | 230 В |
| Потужність навантаження | 2300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Тип | Касета |
| Основні атрибути | |
| Конструкція | Зібрано-розбірна |
| Напруження на робочому місці | 230 В |