
752 ₴/бухта
Для установки на поверхні, в стяжці, під штукатуркою. Підходить для монтажу в пустотілі стіни, штукатурені стіни і стелі.
Вага 0,05 kg/м
Колір чорний
Матеріал PVC
Термостійкість, Температура експлуатації -5 - 60 °C
Механічна стійкість 320 N/5 см
Довжина 50 m
Зовнішній діаметр 16 mm
Внутрішній діаметр 10.7 mm
Допуски Довжина ± 1%
Рекомендація виробника
Виробник рекомендує установку пластикових труб при температурі вище 0 ° С
Небезпечна зона
Може бути встановлено в зоні з небезпекою вибуху горючих газів і парів зони 2 і в зону небезпеки вибуху горючого пилу зон 22.
Реакція на вогонь основного матеріалу А1-F
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ПВХ |
| Маса | 0.05 кг/м |
| Упаковка | Бухта |
| Тип труби | Гофрована |
| Конструкція | Гнучка |
| Форма перерізу | Кругла |
| Длина в упаковке | 50 м |
| Кількість шарів | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 м |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |