

608,50 ₴/бухта
ТРУБКА ПВХ гофрована з протяжкою 320N УФ-стійка Kopos D 20/1420 D_F50D чорна
Для установки на поверхні, в стяжці, під штукатуркою. Підходить для монтажу в пустотілі стіни, штукатурені стіни і стелі.
| Вага | 0,05 kg/м |
| Колір | чорний |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Механічна стійкість | 350 N/5 см |
| Довжина | 50 m |
| Зовнішній діаметр | 20 mm |
| Внутрішній діаметр | 14,1 mm |
| Допуски | Довжина ± 1% |
| Рекомендація виробника Виробник рекомендує установку пластикових труб при температурі вище 0 ° С |
|
| Небезпечна зона Може бути встановлено в зоні з небезпекою вибуху горючих газів і парів зони 2 і в зону небезпеки вибуху горючого пилу зон 22. |
|
| Реакція на вогонь основного матеріалу | А1-F |
| Класифікаційний код | 22212 |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Опис упаковки | з протяжкою |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ПВХ |
| Маса | 50 кг/м |
| Упаковка | Бухта |
| Тип труби | Гофрована |
| Конструкція | Гнучка |
| Форма перерізу | Кругла |
| Длина в упаковке | 50 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 м |
| Внутрішній діаметр | 14.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |