
68,12 ₴/м
Призначено для механічного захисту всіх типів силових і телекомунікаційних ліній. Захисна оболонка виготовляється відповідно до ČSN EN 61 386-24. В кожний рулон вставляється висувний дріт або стрічка, а також зчеплення. Якщо використовується ущільнювальне кільце, ступінь захисту - IP67. При механічному стискуванні шарів слід дотримуватися обережності, щоб не перевищувати допустимі норми навантаження.
| Колір | Червоний |
| Матеріал | HDPE |
| Безгалогенний матеріал | Так |
| Зовнішній діаметр | 63 mm |
| Внутрішній діаметр | 52 mm |
| Допуски | +- 0,5м/рулон |
| Мінімальний радіус вигину | 350 mm |
| Допустиме навантаження | 450 N/20 cm N |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Длина в упаковке | 50 м |
| Кількість шарів | 2 |
| Конструкція | Гнучка |
| Тип труби | Гофрована |
| Форма перерізу | Кругла |
| Колір | Червоний |