

Відправка з 07 квітня 2026141,88 ₴/м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АСКО |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Накладний |
| Клемна колодка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Синій |
| Форма | Прямокутна |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Термостійкість | Ні |
| Вогнестійкість | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Маса | 0.544 кг |