
777,62 ₴
| Розташування при монтажі | Горизонтально і вертикально |
|---|---|
| Кількість одиниць по горизонталі | 3 |
| Кількість одиниць по вертикалі | 1 |
| Вбудована установка | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Вид/марка матеріалу | Термопласт |
| Не містить галогенів (согл. EN 50267-2-2) | Так |
| Антибактеріальний | Немає |
| Поверхня | Лакова |
| Тип поверхні | Блискучий (-а) |
| Колір | Алюміній |
|---|---|
| RAL-номер (аналогічний) | 7040 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Ударостійкість | IK04 |
| Ширина | 232 mm |
| Висота | 90 mm |
| Глибина | 10 mm |
| Робоча температура | -5-40 °C |
| Температура зберігання | -5-40 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Захисна кришка | Ні |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Алюміній |