
228,38 ₴
Вимикач 2-клавішний Asfora EPH0300171 антрацит
Електричний вимикач Schneider Electric Asfora EPH0300171 кольору антрацит - це механізм з супортом та з 2 накладками. Вимикач двоклавішний. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Номінальний струм вимикача 10 A, потужність 2300 Вт. Вимикач має ширину 71 мм, висоту 71 мм і глибину 43 мм, а його глибина виступу становить 15 мм. Передбачено прихований монтаж. Покриття поверхні допомагає підвищити естетичний вигляд цього вимикача, водночас робить його надзвичайно стійким до зносу та корозії. Ступінь захисту IP20. Клеми безгвинтові. Вимикач виготовлено з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику. Має мідний провідник. Він отримав сертифікати NF, TSE, VDE. Повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR. Крім того, це екологічний продукт преміум-класу. Не містить ртуті та важких металів. Оновлені вимикачі Asfora тепер мають менші, більш компактні механізми, профільовані супорти, покращені отвори для проводів і затискачі, монтажні лапки з поворотною пружиною, що покращує якість і функціональність цих вимикачів. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений та елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтер'єром.
Серія Asfora
Тип виробу або компоненту Вимикач
Опис виробу Механізм з супортом
Тип навантаження Load for energy saving lamps with ballast 100 Вт
Відтінок кольору Чорний
Монтаж пристрою Вбудований
Функції перемикання Одноклавішний вимикач
Кількість клавіш 2
Діапазон потужності 2300 Вт
Номінальний струм 10 AX на 250 В Змінний струм
Клеми підключення Безгвинтові затискачі
Кількість проводів 2 кабель(лі)2,5 мм²
Гнучкість кабелю Гнучкий
Жорсткий Твердий багатожильний
довжина зачистки проводів 13,0 мм
Матеріал ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол)
Тип покриття Фарбований
Матеріал провідника Мідь
Режим фіксації Гвинти або монтажні лапки 51…70 мм
Висота 71 мм
Ширина 71 мм
Глибина 43,0 мм
Глибина занурення 15 мм
Маса нетто 0,06045 кг
Ступінь захисту IP20
Робоча температура навколишнього повітря -5…40 °C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Вага | 60 г |
| Голосове управління | Ні |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Потужність | 2300 Вт |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Підсвічування | Ні |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Колір кнопки | Антрацит |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 71 мм |
| Ширина | 71 мм |