
230,88 ₴
Вимикач хрестовий Asfora EPH0500121 білий
Перемикач Schneider Electric Asfora EPH0500121 білого кольору - це готовий до встановлення виріб з накладкою. Перемикач перехресний. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Номінальний струм перемикача 10 A, потужність 2300 Вт. Його розміри 83 мм, 83 мм, 43 мм, з глибиною виступу 15 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцева поверхня створює відчуття елегантності в кімнаті. Ступінь захисту IP20. Клеми безгвинтові. Перемикач виготовлений з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику, що робить його максимально стійким. Має мідний провідник. Він отримав сертифікати TSE, VDE. Повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR. Перемикач є екологічно чистим продуктом преміум-класу. Не містить ртуті. Оновлені перемикачі Asfora тепер мають менші, більш компактні механізми, профільовані супорти, покращені отвори для проводів і затискачі, монтажні лапки з поворотною пружиною, що покращує якість і функціональність цих перемикачів. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений та елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтер'єром.
Серія Asfora
Тип виробу або компоненту Вимикач
Опис виробу Повний комплект
Тип навантаження Load for energy saving lamps with ballast 100 Вт
Відтінок кольору Білий
Монтаж пристрою Вбудований
Функції перемикання Проміжний
Кількість клавіш 1
Діапазон потужності 2300 Вт
Номінальний струм 10 AX на 250 В Змінний струм
Клеми підключення Безгвинтові затискачі
Кількість проводів 2,0 кабель(лі)2,5 мм²
Гнучкість кабелю Гнучкий
Жорсткий Твердий багатожильний
довжина зачистки проводів 13,0 мм
Матеріал ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол)
Тип покриття Глянцевий
Матеріал провідника Мідь
Режим фіксації Гвинти або монтажні лапки 51…70 мм
Висота 83 мм
Ширина 83 мм
Глибина 43,0 мм
Глибина занурення 15 мм
Маса нетто 0,0738 кг
Ступінь захисту IP20
Робоча температура навколишнього повітря -5…40 °C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Польща |
| Тип вимикача | Перехресний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір кнопки | Білий |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Потужність | 2300 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Голосове управління | Ні |
| Дистанційне управління | Ні |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Вага | 74 г |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 43 мм |
| Ширина | 83 мм |