
81,74 ₴
РАМКА 2-а Asfora EPH5800223 крем
Горизонтальна рамка Schneider Electric Asfora EPH5800223 2-постова кремового кольору. Рамка має ширину 154 мм, висоту 83 мм і глибину 9 мм. Глянцеве покриття робить її яскравою та привабливою. Ступінь захисту IP20. Рамка виготовлена з ABS (акрилонітрилбутадієн-стирол). Рамка сертифікована як екологічно чистий продукт преміум-класу. Не містить ртуті та важких металів. Рамка спеціально розроблена для житлових та невеликих комерційних приміщень. Рамка має витончений і сучасний дизайн із 6 різними кольорами: білий, кремовий, бронза, антрацит, алюміній та сталь.
Серія продукту Asfora
Тип виробу або компоненту Рамка
Відтінок кольору Кремовий
Кількість постів 2 поста Горизонтальна орієнтація
Матеріал ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) Покриття рамки
Тип покриття Глянцевий
Висота 83 мм
Ширина 154 мм
Глибина 9 мм
Глибина занурення 9 мм
Маса нетто 0,019 кг
Ступінь захисту IP20
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Вага | 19 г |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 154 мм |
| Ширина | 83 мм |