
769 ₴
ДИМЕР з індикацією поворотно-натискний 25-325 Вт/ВА SEDNA SDN2200521 білий
Серія Sedna
Форма доставки Механізм з супортом
Колір Білий
Вид клем Гвинтові клеми
Монтаж пристрою Вбудований
Управління світлорегулятором Поворотний тип натискання
Тип навантаження
Галогенна лампа 230 В перемінного струму 60...500 Вт
Галогенная лампа з феромагнітним трансформатором 60...500 ВА
230 В перемінного струму лампа накалювання 60...500 Вт
Номінальна напруга 230 В Змінний струм
Тип захисту Запобіжник
Тип запобіжника F2.5AH 250 В
Відтінок основного кольору Білий
Матеріал видимих деталей Термопластик ABS-UV
Тип покриття Глянцевий
Ємність терміналу 1 кабель(лі)2,5 мм²
Тип кабелю Жорсткий Гнучкий
Довжина зачистки проводів 7 мм
Режим фіксації Монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 51…80 мм/Гвинти
Висота 71 мм
Ширина 71 мм
Глибина 47,5 мм
Глибина видимої частини 20 мм
Маса нетто 0,13574 кг
Ступінь захисту IP20
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Вага | 136 г |
| Голосове управління | Ні |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальне навантаження на лінію | 500 Вт |
| Потужність | 325 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 2.5 А |
| Підсвічування | Так |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Діммер |
| Тип диммера | Поворотно-натискний |
| Колір кнопки | Білий |
| Колір корпусу | Білий |