
282,05 ₴
Заглушка SEDNA SDN5600160 алюміній
| Функція | Заглушка |
|---|---|
| Форма доставки | Без рамки |
| Матеріал видимих деталей | Термопластик ABS-UV |
|---|---|
| Тип покриття | Глянцевий |
| Режим фіксації | Монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 48…81 мм Гвинти |
| Висота | 71 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Глибина видимої частини | 8 мм |
| Маса нетто | 0,042 кг |
| Ступінь захисту | IP20 |
|---|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Вага | 42 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Алюміній |